Co daje mi blog


Osobiste / czwartek, Wrzesień 28th, 2017
Jest kilka blogów na które regularnie zaglądam:
Skutecznie.tv, Kotlet.tv, Domowa.Tv, niebalaganka.pl, godnezycie.blogspot.com,
Są też takie do których zaglądam rzadziej i nawet nie jestem w stanie ich w tej chwili wymienić :D
Tak sobie popatrzyłam to tu, to tam. Gdzieś gotują, gdzieś sprzątają, gdzieś szyją i opowiadają o podróżach, gdzieś indziej oszczędzają i dzielą się dobrymi radami. Tak sobie poczytałam i pozazdrościłam, więc założyłam swój.
Nie jest to blog profesjonalny, typowo nowoczesny. To jest mój blog, tak szybki jak moje życie :)
Nie mam wielu zainteresowań ale to i tak więcej niż miałam około roku temu. Czytam, szydełkuję, robię na drutach, robię zdjęcia. Chcę spróbować także szycia i jeszcze jednej rzeczy o której na razie nie będę pisać. Lubię też gotować.
Nie chcę poruszać tu tematów na których się nie znam, lub może mam na ich temat swoje zdanie ale jednak nie jestem w tym profesjonalistką, więc nie będę się z tym uzewnętrzniać.
Nie jestem specjalistką od makijażu, od mody, od zdrowia i od wychowania dzieci. Nie dokształcam się w tym temacie, robię to intuicyjnie. A jeśli chodzi o zdrowie – podążam za naszą lekarką rodzinną, która ma odpowiednie wykształcenie i choć pracuje w wiejskim ośrodku zdrowia, nie raz zaskoczyła mnie swoimi decyzjami dotyczącymi leczenia, np przepisywania antybiotyków tylko w ostateczności. W tej kwestii wyrocznią jest dla mnie również Małgosia z qchenne-inspiracje.pl
Prowadzę więc bloga na dosyć lajtowe tematy, to znaczy piszę tu swoje „wypociny”, publikuję (również moje własne) przepisy kulinarne. Piszę może o wszystkim i o niczym, co nie zawsze jest słusznym kierunkiem. Jednak mam nadzieję, że nawet w takim pisaniu będę trwać i powoli rozwijać siebie i bloga.
Prowadzenie bloga zmusza mnie do wysiłku, zastanowienia się i do najważniejszego – do znalezienia chwili dla siebie i dla swoich spraw :)
Polecam i Tobie założenie bloga, zobaczysz ile dróg Ci wskaże. O czymś w końcu trzeba tu pisać… :)