Lubisz siebie? Ja lubię!


Osobiste / sobota, Styczeń 20th, 2018
Pierwsze od lewej bez filtra, a na czarno-białym jestem najładniejsza :)

Lubię siebie! Naprawdę, lubię siebie.

Ale nie lubię swoich zdjęć. No, nie lubię! Jedynie czarno-białe, na takich każdy, moim zdaniem dobrze wygląda. Nawet ja :)

Z tym, że ja się sobie podobam. Ja, mimo że mam nadwagę (BMI 25,5) – ja się sobie podobam. Ale tak, tak –  ja chcę i planuję schudnąć. Tylko nie spędza mi to snu z powiek. Będę po prostu jeszcze ładniejsza :D

Lubię swoją twarz, lubię nogi – ale wolę gdy są szczuplejsze ;) Mam orbitrek, co jakiś czas robię do niego podejście. Do pół godziny daję radę – a potem nuda. Ale robię to nieregularnie. Może czas to zmienić i wysmuklić te moje ładne, proste nogi o szczupłych kostkach… Ach! :)

I zrzuć brzuch. Martuś, zrzuć brzuch! Jesteś fajna ale będziesz jeszcze fajniejsza…

Cóż, najważniejszy jest uśmiech. Ja lubię swój i często się uśmiecham, od zawsze. Owszem, założyłam aparat ortodontyczny. Ale tak serio, to założyłam go tylko dlatego, że zawsze chciałam go mieć. Mieć aparat. Zęby mi nie przeszkadzały. Ja, poważnie, Lubię siebie. Lekko wystające kły również. Bo ja wiem, może są sexi ;) Lekko krzywe zęby mogą być urocze :)

Tak więc, ja lubię siebie, biorę siebie taką jaka jestem. Ale zdjęć nie lubię. Gdy ktoś mi je robi, ja sztywnieje. Truchleje. Krzywię się w sztucznym uśmiechu. Nie wiem skąd takie moje zachowanie. Może ze skromności ;)

Jak idę ulicą, czuję się jak milion dolarów :) Dobre, nie? Takie rzeczy roją nam się w głowach. Niektóre piękne dziewczyny mają wyimaginowane kompleksy, które przeszkadzają im w normalnym funkcjonowaniu lub otwarciu się na drugiego człowieka. Ja nie mam ze sobą problemów. Ale głupia czy ślepa nie jestem – zdaję sobie sprawę ze swoich niedoskonałości.

Idealna nie jestem, ale moja głowa akceptuje moje ciało. Jestem jaka jestem i jest mi ze sobą dobrze. Mam nadzieję, że i Tobie dobrze ze sobą :)

Bardzo się starałam o te zdjęcia do wpisu. Nie wiem, czy dzień cyklu czy 0,5kg mniej na wadzę ale jestem w stanie je opublikować :)

Pozdrawiam Cię serdecznie :*