Ramka na czas Magicznego Grudnia


Magiczny Grudzień, Praktyczne, Zakupy / czwartek, Grudzień 14th, 2017

Kupiliśmy tę ramkę chyba dwa lata temu. W Biedronce. I tak stała, raz na wierzchu, raz schowana. Ale bez naszych zdjęć… Nie mamy nawyku wywoływania zdjęć, jedynie sporadycznie, pojedyncze sztuki. W tym roku na Gwiazdkę planujemy wywołać większą ilość, dla naszych rodziców – zdjęcia naszych dzieci. Jednocześnie wywołamy coś dla siebie.
Wracając do ramki, to patrzyły z niej na nas, fabryczne zdjęcia obcych ludzi. Wywołanie zdjęć, to pomysł sprzed kilku chwil… Natomiast na wypełnienie ramki miałam inny.
Chciałam włożyć do niej kartki świąteczne, tak żeby była to dodatkowa dekoracja na Boże Narodzenie. Zdobyć kartki okazało się być dla mnie nie lada wyzwaniem… Natomiast podczas ostatnich zakupów w Auchan, wpadła mi w ręce fantastyczna książeczka, właśnie na świąteczny czas. Na Magiczny Grudzień.
Jest wiele podobnych publikacji na ten temat. Podają różne pomysły na ozdoby świąteczne czy na spędzanie z dziećmi tego przedświątecznego czasu. Moim zdaniem jednak, z mało których propozycji można skorzystać. Większość z nim (w mojej opinii) – jest z kosmosu… Ta książeczka od razu mi się spodobała. Naprawdę proste i tanie pomysły. Do tego piękne wzorzyste kartki, które można wyrwać i wykorzystać, czy to do robienia kartek świątecznych czy ozdób pokazanych w książce.

 

Lampiony musimy zrobić koniecznie!
Czy może być coś prostszego niż dekorowanie gotowych ciastek ;) Ale czasem na najprostsze rozwiązania najtrudniej wpaść…

 

Ach i te śliczne kolorowe papiery…

Jest bardzo dużo wzorów… Ja sfotografowałam tylko kilka,
nie wiem czy wybrałam najładniejsze :)

 

Wracając do ramki…

 

 

Nic odkrywczego, coś bardzo prostego. Efekt? Mi się podoba :)